Welcome to technologic glass for life!

Hakkımızda

Firmamız UTT Ltda, petrokimya tesisleri, enerji santralleri ve ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu birçok yedek parça ve teknik malzeme tedarikindeki tecrübelerini daha iyi aktarabilmek ve sektörde gördükleri eksikleri kapatarak müşterilerine daha iyi hizmet amacıyla bir makine mühendisi ve bir ekonomist iki çocukluk arkadaşı tarafından 1989 yılında kurulmuştur. Gururla ifade ederiz ki, ofisimizin adresi ve telefonları da kurulduğumuz yıldan beri değişmemiştir.

1992 yılında müşterilerimizden de gelen talepler doğrultusunda, özellikle teknik cam konusunda yaşanan yavaş ve kısıtlı tedarik sorununun üzerine yoğunlaşan şirketimiz, bu alanda uzmanlaşarak,  kalitesi ve güvenilirliliği dünyaca kabul edilen sektörün en iyi markalarını ülkemizdeki siz değerli kullanıcılarla buluşturmaya devam etmektedir.

İstanbul Okmeydanı’nda yerleşik atölyemizde, istenilen ebatta ve miktarda titizlilikle hazırlanan siparişleriniz, ambalajlanarak güvenli bir şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Sanayide teknik cam kullanımında kritik olan ısı ve basınç değerlerinin göz önünde bulundurulması, kullanım yerindeki şartlara uygun camın seçilmesi tartışmasız en önemli noktadır. Biz UTT olarak, yılların verdiği tecrübemizin ışığında, ihtiyacınız olan en uygun camı seçip, talep edilen ölçüde ve miktarda teminini sağlamaktaki istikrarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz, tedarik ettiğimiz ürünler, sunduğumuz çözümler ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güven içinde, müşterilerin ilk tercihi olarak değer yaratan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz, teknik cam konusunda her zaman çözüm ortağınız olmak, en iyi ürünleri sizlerle buluşturarak, kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize devam etmektir.

Marka değeri yüksek ürünlerin tedarikinde, Kalite ve Güven sloganıyla kararlı adımlarla yürümeye devam edeceğiz.